GÖMÜLÜ YAZILIM GELİŞTİRME

Bünyemizdeki güçlü gömülü sistem ekibimizle projelerinize profesyonel destek sunuyoruz. Ekip olarak projelerinizdeki ihtiyaçlarınıza göre sonuç odaklı olarak ilerlemekteyiz. 20 yılı aşan deneyimimiz ve tamamladığımız yüzlerce proje ile elde ettiğimiz tecrübeler vasıtasıyla projelerinize hızlı çözümler sunarak normalden daha kısa sürede geliştiriyor ve tamamlıyoruz.

Bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerde ARM, STM32, DSPIC, PIC32, ATMEL, HOLTEK gibi çok kullanılan mikrodenetleyici ailelerini kullandığımız gibi maliyet odaklı projelerde daha az bilinen birçok mikrodenetleyici ailesiyle de proje geliştirdik.

Multidisipliner mühendislik aaltyapısı gerektiren projelerde, uluslararası standart olarak kullanılan haberleşme protokolleri önem kazanmaktadır. MQTT, TCP/IP, MODBUS RTU, MODBUS TCP, ETHERCAT, CANOPEN, OPENTHERM, DALI v.b. gibi protokolleri kullanarak geliştirdiğimiz projelerden elde ettiğimiz deneyimler ile yeni proje geliştirme sürelerimiz çok daha kısa olmaktadır.

Dijital ve Analog standart olarak kullanılan NPN/PNP izolasyonlu girişler ve 4-20ma/0-10v girişler ile de bir çok proje geliştirmiş durumdayız.

IOT PROJE GELİŞTİRME

IOT (Internet Of Things) yani nesnelerin interneti