Firmamız, 1994 yılında makine imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllar boyunca yerlileştirme çalışmaları ile birlikte Türkiye’de üretilmeyen makineler imal ettikten sonra 2010 yılında yapılan yatırımlarla birlikte elektronik alanında araştırma geliştirme faaliyetlerine başlamıştır. Bu süreç zarfında birçok elektronik ARGE projesine başarıyla imza atmıştır. 2015 yılında yapılan SMD Dizgi hattı yatırımıyla beraber tasarımı yapılan elektronik kartları kendi bünyesinde üretebilme yetisi kazanmıştır.

Bugün, bütün Türkiye’deki elektronik cihaz imalatçılarının ve sanayi tesislerinin elektronik kart ihtiyaçlarına sorunsuz çözüm üreterek, elektronik ARGE konusundaki maliyetlerine katkı sağlamaktadır. Ürettiği birbirinden farklı sektörlerde kullanılan ürünler ile firmaların, teknolojinin gereksinimlerine uygun ürünler üretmelerine dolayısı ile hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaktadır. Yaklaşık 28 yıldan bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamızın gelişiminde, ARGE‘ye verilen önemin ve teknolojik yatırımların büyük etkisi olmuştur.

Sürekli gelişim ve kendi ARGE’sini yapabilme kabiliyeti ile ürün portföyüne her geçen gün yenisini eklemekte ve var olan ürünlerini de uluslararası teknolojinin gelişimine göre geliştirmektedir.